پرایمر عایقکاری بیتوسیل® ورزیران


پرایمر عایقکاری بیتوسیل® چیست؟

در صنعت پوشش لوله از پرایمر عایقکاری برای افزایش چسبندگی پوششهایی مانند بیتومن انامل و بیتوسیل انامل به سطح لوله فلزی استفاده می شود پرایمر عایقکاری بیتوسیل مایعی است با قابلیت خشک شدن سریع که بعد از مرحله شات بلاست و تمیزکاری سطح لوله فولادی، جهت افزایش چسبندگی روی آن پاشیده می شود.
پرایمر بیتوسیل® شرکت ورزیران در گالنهای 20 لیتری عرضه می شود.
پرایمر بیتوسیل تولیدی شرکت ورزیران، نوعی پرایمر مصنوعی است که فرمولاسیون آن کاملا سازگار با پوشش لوله بیتوسیل انامل و نوار سرجوش بیتوسیل ممبرین است برای اجرای پوشش لوله بیتوسیل، پس از تمیزکاری سطح لوله فولادی و در مرحله پرایمر زنی، سطح لوله را آغشته به پرایمر بیتوسیل می کنند تا در مرحله قرار گیری پوشش لوله بیتوسیل بر روی لوله، چسبندگی عایق به سطح فلزی بیشتر شود.
با توجه به اینکه پرایمر ماده ای اشتعال زاست، نحوه بسته بندی و حمل آن حائز اهمیت است.


نحوه اجرای پرایمر بر روی سرجوش لوله

پرایمر عایقکاری بیتوسیل ورزیران از نوع پرایمرهای لوله تک جزئی بوده و ضخامت آن در محل سرجوش لوله باید تقریبا 20 میکرون باشد. این کار بوسیله اجرا توسط قلمو و در سایت احداث خط لوله انجام می شود. میزان پرایمر لوله مورد نیاز به ازای هر 10 مترمربع از لوله، 2 لیتر می باشد. زمان خشک شدن پرایمر بستگی به شرایط محیطی دارد و تقریبا بین 2 تا 8 دقیقه طول می کشد.


قیمت پرایمر عایقکاری لوله بیتوسیل®

قیمت پرایمر لوله بیتوسیل محصول شرکت ورزیران، معمولا از طریق فروشگاه اینترنتی ورزیران و از طریق این صفحه قابل دریافت است.
عرضه پرایمر عایقکاری شرکت ورزیران در گالنهای 20 لیتری می باشد و قیمت آن بر حسب لیتر درج می شود البته ممکن است به علت نواسانات قیمت این محصول در بازار، امکان فروش آنلاین بصورت موقت وجود نداشته باشد در این حالت می توانید جهت اطلاع از قیمت روز پرایمر عایقکاری، با بخش فروش مواد پوشش لوله شرکت ورزیران تماس حاصل فرمایید.


پرایمر لوله های فولادی گاز، نفت و آب

برای افزایش چسبندگی بعضی از پوششهای خارجی لوله های گاز، نفت و آب بر روی سطح فلز، از پرایمر لوله استفاده می شود پرایمر زنی لوله های گاز و سایر لوله های فولادی قبل از پوشش های بیتومن، بیتوسیل و کلتار انامل انجام می شود همچنین قبل از عایقکاری محل سرجوش لوله های فولادی و بعد از مرحله تمیزکاری، پرایمر زنی انجام می شود.


اجزای سیستم پوشش لوله بیتوسیل®

پوشش لوله بیتوسیل® از اجزای زیر تشکیل شده است که در شرکت ورزیران تولید و عرضه می شود :


تصاویر بیشتر

پرایمر عایقکاری بیتوسیل® ورزیران

قیمت هر لیتر

(فروش سفارشی)

مقدار سفارش

فروش فقط به اشخاص حقوقی

Web Site: www.varziran.com Tel: 021-88773124 Fax: 021-88780963

تماس با ما

کارخانه
قزوین، بلوار شهید بهشتی، جاده نجف آباد، کارخانه ورزیران کدپستی: 3415948351
تلفـن: 33343888-028
فکس: 33349680-028

دفتر مرکزی
تهران، بلوار آفریقا، نرسیده به پل میرداماد، کوچه عمدی، شماره ۴ کدپستی: 1518954714
تلفـن: 88773124-021
فکس: 88780963-021
واحد فروش: