شرکت ورزیران

ورزفلکس® 4F-F


ورزفلکس® عایق رطوبتی پیش ساخته با استفاده از قیر اصلاح شده با پلیمر SBS (بهترین اصلاح کننده قیر) و لایی پلی استر و در رول های با عرض 1m و ضخامت 4mm تولید می شود.
ترکیب قیر اصلاح شده با پلیمر SBS و لایی پلی استر مقاوم در برابر پارگی و سوراخ شدگی سبب شده است که عایق رطوبتی ورزفلکس® دارای خواص ویژه و منحصر به فردی باشد که آن را به صورت کامل از محصولات مشابه متمایز می کند، از جمله این ویژگی ها توانایی تحمل برودت و انعطاف پذیری بسیار عالی در سرما، خواص مکانیکی و مقاومت کششی قابل توجه، چسبندگی عالی به انواع مصالح ساختمانی و خاصیت بسیار مهم خودترمیمی هستند. عایق رطوبتی ورزفلکس® بهترین گزینه جهت ایزولاسیون سازه های حساس و با اهمیت به شمار می رود.
ورزفلکس 4F-F به دلیل گواهینامه استفاده در مخازن آب آشامیدنی، عایق رطوبتی مناسب برای این نوع مخازن، استخرهای ذخیره آب آشامیدنی، کشاورزی و مصارف صنعتی است. اجرای ورزفلکس در سازه های حساس برای بالا بردن ضریب اطمینان آب بندی سازه در زمان های طولانی مدت، بصورت دو یا سه لایه انجام می گیرد که لایه های زیرین آن از نوع ورزفلکس 4F-F می باشد.

کیفیت عایق رطوبتی پیش ساخته ورزیران

عایق رطوبتی ورزفلکس علاوه بر دارا بودن استانداردهای ملی، تنها دارنده گواهینامه فنی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی در کشور می باشد
گواهینامه فنی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی

تعدادی از پروژه های اجرا شده با ورزفلکس®

1 - ایزولاسیون مخازن آب نیروگاه های کشور از جمله نیروگاه های دماوند، سنندج، شیروان، جهرم، خرمشهر، نیشابور، و گناوه (شرکت مپنا)
2 - پروژه های عتبات عالیات کاظمین و سامراء حرم حضرت معصومه (س)، مصلای تهران، مرقد حضرت امام (ره)، مصلای باقرشهر و مساجد پیامبر اعظم (ص) و امام سجاد (ع)
3 - ایزولاسیون تونل ها و ایستگاه های متروی اصفهان
4 - کارخانه های ذوب آهن اصفهان، پتروشیمی آریا ساسول عسلویه و هواپیما سازی ایران.
5 - ایزوالسیون دیتاسنتر ساختمان جدید بورس اوراق بهادار تهران، میدان آزادی تهران و موزه باغ کتاب
6 - ساختمان ها و استخر عمل آوری بتن دانشگاه تهران و دانشگاه آزاد قزوین
7 - برجهای بام چالوس، مهرآفرین محمودیه، تجارت قزوین، بوعلی دزاشیب، آبشار فرمانیه، گلپاد، درنا چالوس، آلتون، برج باران و شهرک ویلایی اردیبهشت کلاردشت
8 - ایزولاسیون تونل ها و ایستگاه های متروی اصفهان
9 - بیمارستان های بهمن، قائم، شهید فرقانی قم و نیروگاه قم
10 - سفارت جدید ژاپن در ولنجک
11 - هتل پارسیان آزادی، هتل پارسیان خزر
12 - مجتمع های تجاری ایران مال، سام سنتر، پالادیوم، ارگ تجاری تجریش و الغدیر


ورزفلکس® 4F-F

تماس با ما

کارخانه
قزوین، بلوار شهید بهشتی، جاده نجف آباد، کارخانه ورزیران کدپستی: 3415948351
تلفـن: 33343888-028
فکس: 33349680-028

دفتر مرکزی
تهران، بلوار آفریقا، نرسیده به پل میرداماد، کوچه عمدی، شماره ۴ کدپستی: 1518954714
تلفـن: 88773124-021
فکس: 88780963-021
ایمیل: