امولسیون قیری تک کت ورزفلوئید® WK/8


ورزفلوئید® WK/8 یکی از امولسیونهای قیری کاتیونیک تک کت شرکت ورزیران می باشد.
از این محصول در راه سازی و برای افزایش چسبندگی لایه آسفالتی استفاده می شود. بطوریکه قبل از قرار دادن آسفالت جدید بر روی سطوح آسفالتی قدیمی و یا سطوح بتنی و به منظور ایجاد چسبندگی بیشتر ابتدا از یک لایه قیر مایع مانند امولسیونهای قیری تک کت (Tack Coat) جهت اندود سطحی استفاده می شود. امولسیونهای تک کت WK/8 (رقیق) و WK/88 (غلیظ) دو محصول برتر جهت آماده سازی سطح برای اجرای آسفالت جدید هستند باید توجه داشت اجرای امولسیون تک کت در شرایط آب و هوایی مرطوب هم امکان پذیر است اما در صورت احتمال بارندگی و شرایط آب و هوایی ناپایدار باید از اجرای آن بر روی سطوح خودداری کرد. همچنین پس از اجرای لایه اندود سطحی جهت اطمینان از کسب نتیجه مطلوب و جلوگیری از کاهش خاصیت چسبندگی باید از عبور وسایل نقلیه از روی لایه تک کت جلوگیری بعمل آورد و قبل از پاشش قیر بایستی سطح راه بخوبی از هرگونه آلودگی، خرده سنگ و گل احتمالی تمیز شود. برای اینکار میتوان از جاروی مکانیکی و کمپرسور باد استفاده کرد و بایستی اطمینان حاصل کرد که لایه تک کت بصورت یکنواخت و برای همه سطوح یک اندازه باشد.
امولسیون قیری تک کت ورزیران بطور معمول در تانکرهای 20 تنی عرضه می شود.
ورزفلوئید® نام اختصاصی انواع مختلف امولسیون های قیری تولیدی شرکت ورزیران است که در صنعت راهسازی و صنایع دیگر مورد استفاده قرار می گیرند و در خط تولید پیشرفته با ظرفیت 20 تن در ساعت تولید و عرضه می گردند. امولسیون های قیری به دلیل مزایای بسیار قابل توجه زیست محیطی، فنی، اجرایی و اقتصادی به عنوان جایگزین بسیار مناسب انواع قیرهای محلول شناخته شده اند.

شرکت ورزیران انواع امولسیون های قیری کاتیونیک، آنیونیک و پلیمری را جهت مصارف زیر تولید می کند:
* اندود سطحی (Tack Coat)
* اندود نفوذی (Prime Coat)
* اندود حفاظتی قیری (Fog Seal)

امولسـیون های ویژه انواع آسفالت های سطحی:
امولسیونهای ویژه Chip Seal، Micro Surfacing و Seal Slurry و همچنین امولسیون های مخصوص Cold Mix و Road Mix با موفقیت کامل در شرکت ورزیران طراحی، تولید و عرضه شده اند.

امولسیون تک کت (Tack coat)
امولسیون تک کت عبارتست از پخش قیر امولسیون سبک بین لایه های آسفالتی بمنظور ایجاد پیوستگی و چسبندگی قوی بین لایه های آسفالت و جلوگیری از لغزش لایه ها بر روی یکدیگر.

تصاویر بیشتر

امولسیون قیری تک کت ورزفلوئید® WK/8

Web Site: www.varziran.com Tel: 021-88773124 Fax: 021-88780963

تماس با ما

کارخانه
قزوین، بلوار شهید بهشتی، جاده نجف آباد، کارخانه ورزیران کدپستی: 3415948351
تلفـن: 33343888-028
فکس: 33349680-028

دفتر مرکزی
تهران، بلوار آفریقا، نرسیده به پل میرداماد، کوچه عمدی، شماره ۴ کدپستی: 1518954714
تلفـن: 88773124-021
فکس: 88780963-021
واحد فروش: