انواع درزگیر

ماستیک‌ درزگیر قیری ورزسیل®️ T/10 جهت عايقكاري فونداسيون‌ها، ديوارها و ستون‌هاي بتني ساختمان، عايقكاري و آب‌بندي كف و ديوارهاي سرويس‌هاي بهداشتي و آشپزخانه‌ها، درزگيري و مرمت ترك‌هاي به وجود آمده بر سطح آسفالت بام ساختمان و محوطه‌ها، درزگيري و آببندي درزها و ترك‌هاي ساختماني مورد استفاده قرار می‌گیرد و چسبندگي عالي به سطوح بتني، سنگ، موزائيك دارد.
ماستیک اکریلیک ورزسیل®️ T/20 آب‌بندی و بندكشي كاشي، سرامیک و موزايیک، درزگیری انواع سطوح بتني، گچي، چوبي و پر كردن ترک‌ها و درزهای ساختماني و اصلاح عیوب سطح زير كار قبل از رنگ‌آمیزی ديوارها مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین ماستیک اکریلیک ورزسیل®️ T/20 پايه آب بوده و سازگار با اكثر مصالح مورد استفاده در ساخت و ساز می‌باشد.

ورزسيل T/10 ®از توليدات شركت ورزيران (سهامي عام) در زمينه عايق‌هاي رطوبتي ساختماني با كاربرد چند منظوره مي‌باشد. اين محصول بر پايه امولسيون قير اصلاح شده با پليمر SBS (استايرن- بوتادين- استايرن) با پايه آبي مي‌باشد و به حالت خميري (paste) عرضه مي‌گردد.

ماستیک درزگیری و آب¬بندی ورزسيل® T20از توليدات شركت ورزيران (سهامي عام) بر پایه رزین آکریلیک و پایه آبی می باشد. که برای آب‌بندی و بندکشی کاشی، سرامیک و موزاییک و درزگیری انواع سطوح بتنی، گچی، چوبی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

error: Content is protected !!