انواع پرایمر

شرکت ورزیران تولیدکننده پرایمر قیری ورزفلوئيد WA/2®️ جهت زیرکار عایق‌های رطوبتی می‌باشد که باعث چسبندگی بیشتر سطح زیر کار و بالا رفتن عمر سازه می‌گردد.
از دیگر محصولات این شرکت پرایمر اکریلیک ورزسیل®️ S700 می‌باشد که مایعی شیری رنگ و مقاوم در برابر آب و رطوبت است که به عنوان آستر زیرکار رنگ‌های ساختمانی استفاده می‌شود. همچنین سیلر آب‌بندی و رزین نمای ورزسیل®️ S600 مایعی شیری رنگ و مقاوم در برابر آب و رطوبت است که بعد از اجرای رنگ جهت ماندگاری و دوام بالای رنگ نما استفاده می‌گردد.

ورزفلوئيد WA/2® به عنوان پرایمر پیش از نصب عایق¬های رطوبتی مانند انواع نوارهای روفینگ، استفاده می¬شود که باعث افزایش چسبندگی به سطح زیر کار و در نتیجه بالا رفتن ضریب اطمینان آب¬بندی و عمر سازه می¬گردد. همچنین به عنوان آستری، پر کننده منافذ و آب بند روی سطوح بتن¬های جدید و قدیمی استفاده می¬شود.

پرایمر اکریلیک ورزسیل® S700 مایعی شیری رنگ (که پس از خشک شدن بی رنگ می‌گردد) بر پایه رزین اکریلیک و عاری از هر گونه حلال آلی می‌باشد که برای زیرسازی سطح قبل از رنگ‌آمیزی استفاده می‌شود و منجر به چسبندگی عالی رنگ نهایی و سطح زیر کار می‌گردد.

سیلر آب‌بندی و رزین نمای ورزسیل® S600 مایعی شیری رنگ و مقاوم در برابر آب و رطوبت بر پایه رزین اکریلیک و عاری از هر گونه حلال آلی می‌باشد که پس از خشک شدن تشکیل یک لایه شفاف، بی رنگ و مقاوم در برابر UV و تابش نور خورشید می‌دهد و سطح زیر کار را در برابر نفوذ آب، رطوبت و مایعات محافظت نموده که در نهایت موجب افزایش طول عمر سازه می‌گردد.

error: Content is protected !!