درباره ما

شماره ثبت: 46118

شرکت ورزیران (سهامی عام)

مدیـر عامــل: آقای حسین عزیزی

ورزیران در سال ۱۳۶۱ تاسیس و از سال ۱۳۷۳ عرضه محصولات خود را تحت لیسانس یکی از شرکتهای مطرح بین المللی آغاز کرده است.

شرکت ورزیران

تنوع محصولات

این شرکت با بهره گیری از نیروهای متخصص در کلیه واحدها و برخورداری از آزمایشگاه مجهز واقع در شهرستان قزوین، تولید کننده مواد پوشش گرم جهت حفاظت در برابر خوردگی لوله های فولادی خطوط انتقال نفت، گاز، آب و میعانات پتروشیمی می باشد. همچنین محصولات عمرانی این شرکت شامل آسفالت های ویژه پلیمری، انواع ماستیک پلیمری گرم و سرد ریز جهت سطوح آسفالتی و بتنی، رنگهای آکریلیک ساختمانی و انواع عایق رطوبتی پیش ساخته هستند. امولسیون قیری و انواع قیرهای اکسید شده و قیرهای نفوذی از دیگر تولیدات ورزیران جهت کارهای ساختمانی و راهسازی هستند.
لازم به ذکر است عایق رطوبتی بام تحت نام تجاری ورزفلکس و محصول ورزپلاست این شرکت، تنها دارنده گواهینامه فنی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی می باشد.

شرکت ورزیران

تحقیق و توسعه

واحد تحقیق و توسعه ورزیران در سال ۱۳۷۶ پروانه تأسیس رسمی خود را از وزارت صنایع دریافت نمود. فعالیت این واحد در راستای اصلاح مشخصات فنی محصولات جهت انطباق با استانداردهای ملی و سازگاری با شرایط اقلیمی کشور و در صورت لزوم بازارهای صادراتی می باشد. شرکت ورزیران تاکنون در اجرای چندین پروژه بزرگ بین المللی مشارکت داشته و محصولات خود را به اروپا، آفریقا و آسیا از جمله ایتالیا، اسکاتلند، دانمارک، مالزی، سنگاپور، اندونزی، جمهوری آذربایجان، نیجریه، آفریقای جنوبی، پاکستان و مصر صادر نموده است.
ورزیران به دلیل کیفیت استاندارد محصولات و نفوذ در بازارهای بین المللی جدید، از طرف مرکز توسعه صادرات وزارت بازرگانی بعنوان صادر کننده نمونه در سال های ۱۳۷۹ و ۱۳۸۲ انتخاب شده است.

شرکت ورزیران

کنترل کیفیت

در مجموعه ورزیران تعهد به کیفیت و خدمات پس از فروش اصل اول به شمار رفته و کلیه پرسنل شرکت در زمینه رعایت اصول کیفی و احترام به مشتریان آموزش های لازم را دیده و به نقش خود در ارائه کیفیت مطلوب و ارتباط با مشتریان اشراف کامل دارند.
شرکت ورزیران در طی بیش از دو دهه فعالیت موفق شده که بخش قابل توجهی از محصولات متنوع خود را به کشورهای مختلف صادر نماید، بی گمان عرضه محصول در بازارهای جهانی فقط با انطباق کامل بر استانداردهای بین المللی امکان پذیر می باشد، همچنین شرکت ورزیران در طی چند سال متوالی به عنوان صادر کننده نمونه انتخاب شده است.

ایمنی و بهداشت

شرکت ورزیران

فراهم ساختن شرایط ایمن کاری برای کارکنان، مشتریان و بازدیدکنندگان از کارخانه ورزیران همواره مورد توجه ماست. همچنین رعایت بهداشت، ایمنی و حفظ محیط زیست به عنوان سنگ بنای اخلاق حرفه ای سرلوحه فعالیت کارکنان این مجموعه است.

روش های تولید در این شرکت عاری از هرگونه اثرات منفی زیست محیطی بوده و محصولاتی که خطرات بالقوه ای را متوجه انسان یا محیط زیست می نمایند در دامنه تولیدات شرکت قرار ندارند. همچنین شرکت ورزیران مقررات سختگیرانه ای را در خصوص امحاء ایمن و مطابق با روش های دوستدار محیط زیست ضایعات تولید وضع نموده است.

error: Content is protected !!