رنگ ساختمانی

شرکت ورزیران تولیدکننده رنگ‌های ساختمانی اکریلیک، تمام پلاستیک و نیم پلاستیک، انواع پرایمر اکریلیک و سیلر نما با نام تجاری ورزسیل® می‌باشد. رنگ‌های اکریلیک ورزسیل® با بهره‌گیری از رزین کوپلیمر اکریلیک جهت استفاده در سطوح داخلی و نمای بیرونی ساختمان‌ها می‌باشد. علاوه بر داشتن خاصیت تمیزشوندگی، دارای طول عمر بالایی نیز می‌باشد، همچنین با توجه به پایه آب بودن، فاقد هر گونه مضرات زیست محیطی و بهداشتی است. رنگ‌های تمام پلاستیک و نیم پلاستیک ورزسیل® بر پایه رزین پلی وینیل استات به عنوان لایه نهایی جهت رنگ‌آمیزی داخل ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرد. از ویژگی رنگ‌های تمام پلاستیک و نیم پلاستیک این شرکت می‌توان به پایه آب، سازگار با محیط‌زیست، با فرمولاسیون کم بو، اجرای آسان و سریع، قابلیت شست‌وشوی مناسب، قدرت پوشش‌دهی عالی، سرعت خشک شدن بالا و چسبندگی بسیار مناسب به سطوح اشاره کرد. رنگ‌های پلاستیک قابل اجرا بر روی انواع سطوح گچی، سیمانی، بتنی، آجری و چوبی، فضاهای مسکونی و اداری و عمومی، مدارس، دانشگاه‌ها، مهدکودک‌ها و بیمارستان‌ها می‌باشند.


رنگ‌های اکریلیک سطوح داخلی

رنگ‌های اکریلیک ورزسیل® را می‌توان برای رنگ‌آمیزی کلیه سطوح گچی، سیمانی، بتنی، سنگی، آجری و چوبی داخل و خارج ساختمان مورد استفاده قرار داد. همچنین قابل استفاده در فضاهای مسکونی و اماکن پُر تردد مانند مدارس، دانشگاه‌ها، ترمینال‌ها و پارکینگ‌ها می‌باشد.

رنگ اکریلیک نیم براق ممتاز سطوح داخلی ورزسیل® دارای قدرت پوشش‌دهی عالی می‌باشد. از ویژگی‌های این رنگ می‌توان به پایه آب، کم بو، چسبندگی بسیار مناسب به سطوح، سرعت خشک شدن بالا، قابلیت شستشوی مناسب، اجرای آسان و سریع، و عاری از سرب و خشک‌کننده‌های مضر اشاره کرد.

رنگ اکریلیک مات سطوح داخلی ورزسیل® دارای قدرت پوشش‌دهی خوبی می‌باشد. این رنگ با فرمولاسیون کم بو جهت سطوح داخلی ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصول عاری از سرب و خشک‌کننده‌های مضر با قابلیت شستشوی مناسب و علاوه بر خاصیت تمیزشوندگی دارای طول عمر بالایی نیز می‌باشد.

رنگ اکریلیک نیم براق سطوح داخلی ورزسیل® دارای قدرت پوشش‌دهی خوبی می‌باشد. از ویژگی‌های این رنگ می‌توان به پایه آب، کم بو، چسبندگی بسیار مناسب به سطوح، سرعت خشک شدن بالا، قابلیت شستشوی مناسب، اجرای آسان و سریع، و عاری از سرب و خشک‌کننده‌های مضر اشاره کرد.


رنگ‌های اکریلیک نما

ورزسیل® را می‌توان برای رنگ‌آمیزی کلیه سطوح گچی، سیمانی، بتنی، سنگی، آجری و آردواز (با زیرسازی مناسب) در نمای خارجی ساختمان مورد استفاده قرار داد. همچنین قابل استفاده در جداول بتنی، فضاهای مسکونی و اماکن پُر تردد مانند مدارس، دانشگاه‌ها و ترمینال‌ها می‌باشد.

از مزایای برجسته رنگ ورزسیل® می‌توان به قدرت پوشش‌دهی عالی اشاره کرد. از سایر ویژگی‌های این رنگ پایه آب، بدون بو، دارای چسبندگی بالا بر سطوح نما و قابلیت پوشش بسیار مناسب، سازگاری با شرایط آب و هوایی مختلف، مقاوم در برابر رطوبت، ضد اشعه UV، ضد کپک و قارچ، ضد ترک خوردگی و پوسته شدن، و عاری از سرب و خشک‌کننده‌های مضر را می‌توان نام برد.

رنگ مات نمای خارجی ورزسیل® دارای قدرت پوشش‌دهی خوبی می‌باشد. از ویژگی‌های این رنگ پایه آب، کم بو، دارای چسبندگی بالا بر سطوح نما و قابلیت پوشش بسیار مناسب، سازگاری با شرایط آب و هوایی مختلف، مقاوم در برابر رطوبت، ضد اشعه UV، ضد کپک و قارچ، ضد ترک خوردگی و پوسته شدن، و عاری از سرب و خشک‌کننده‌های مضر را می‌توان نام برد.

رنگ نیم براق نمای خارجی ورزسیل® دارای قدرت پوشش‌دهی خوبی می‌باشد. از ویژگی‌های این رنگ پایه آب، کم بو، دارای چسبندگی بالا بر سطوح نما و قابلیت پوشش بسیار مناسب، سازگاری با شرایط آب و هوایی مختلف، مقاوم در برابر رطوبت، ضد اشعه UV، ضد کپک و قارچ، ضد ترک خوردگی و پوسته شدن، و عاری از سرب و خشک‌کننده‌های مضر را می‌توان نام برد.


رنگ های تمام پلاستیک و نیم پلاستیک

پوشرنگ امولسیونی تمام پلاستیک و نیم پلاستیک ورزسیل® بر پایه رزین پلی وینیل استات به عنوان لایه نهایی جهت رنگ‌آمیزی داخل ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرد. از ویژگی رنگ‌های تمام پلاستیک و نیم پلاستیک این شرکت می‌توان به پایه آب، سازگار با محیط‌زیست، با فرمولاسیون کم بو، اجرای آسان و سریع، قابلیت شست‌وشوی مناسب، قدرت پوشش‌دهی عالی، سرعت خشک شدن بالا و چسبندگی بسیار مناسب به سطوح اشاره کرد. رنگ‌های پلاستیک قابل اجرا بر روی انواع سطوح گچی، سیمانی، بتنی، آجری و چوبی، فضاهای مسکونی و اداری و عمومی، مدارس، دانشگاه‌ها، مهدکودک‌ها و بیمارستان‌ها می‌باشند.

کاربرد:   

پوشرنگ تمام پلاستیک ورزسیل® را می‌توان برای رنگ‌آمیزی کلیه سطوح گچی، سیمانی، بتونی، سنگی، آجری و چوبی فضاهای داخلی ساختمان مورد استفاده قرار داد. از این محصول می‌توان برای پوشش‌دهی و رنگ‌آمیزی دیوار و سقف نمای داخلی اماکن مسکونی استفاده نمود.

 

محصول کد محصول

   پوشش تئوری

(متر مربع بر لیتر)

       وزن مخصوص

(گرم بر سانتی‌متر مکعب)

تمام پلاستیک مات P2111 10 الی 12 1/0± 5/1
نیم پلاستیک نیم مات لوکس P2211 8 الی 9 1/0± 5/1
نیم پلاستیک مات پلاس P2311 6 الی 7 1/0± 5/1
نیم پلاستیک مات P2411 4 الی 5 1/0± 5/1
حالت ظاهری مایع ویسکوز
زمان خشک شدن سطحی یک ساعت
زمان اعمال لایه بعدی حداقل سه ساعت

پوشرنگ تمام پلاستیک مات سفید P2111 ورزسیل® با مقاومت در برابر سایش بالا، چسبندگی عالی روی سطوح زیر کار و انعطاف-پذیری بالایی که دارد، از دوام، طول عمر و استحکام عالی برخوردار می¬باشد که با توجه به فرمولاسیون ویژه و خواص منحصر به فرد آن، می¬تواند عیوب جزئی سطح زیر کار مانند ناهمواری¬های کوچک را به واسطه قدرت پوشش¬دهی عالی خود، بر طرف نماید.

پوشرنگ نیم پلاستیک نیم مات لوکس P2211 ورزسیل® با قدرت پوشش دهی و چسبندگی بالایی که دارد، گزینه ای ایده آل و مقرون به صرفه جهت رنگ‌ آمیزی سطوح داخلی ساختمان‌ها و اماکن کم تردد می‌باشد.

پوشرنگ نیم پلاستیک مات پلاس P2311 ورزسیل® در برابر شستشو مقاوم است و به همین دلیل استفاده از آن در اماکن و فضاهای کم تردد و با دسترسی کمتر مانند سقف و دیوارها توصیه می شود.

پوشرنگ نیم پلاستیک مات P2411 ورزسیل® با مقاومت در برابر سایش، چسبندگی مناسب روی سطوح زیر کار و انعطاف پذیری که دارد، از دوام، طول عمر و استحکام مناسبی برخوردار می باشد.