سوالات متداول

مهمترین ویژگی رنگهای آکریلیک ورزیران علاوه بر خصوصیات مشترک با سایر رنگهای موجود در بازار، میزان پوشش دهی بالای آن است. پوشش دهی بالای رنگهای آکریلیک تولیدی ورزیران باعث می شود که بسیار مقرون به صرفه باشد چرا که با میزان یکسانی رنگ، سطح بیشتری را می توان رنگ آمیزی کرد.

بسیاری مواقع با درزگیری و آب بندی ایزوگام، مشکل نم دادن و نشت آب مرتفع می شود و نیاز به تعویض عایق رطوبتی نیست. در این گونه موارد می توان از ماستیکهای قیری برای درزگیری نواحی ترک خورده استفاده کرد. ماستیک درزگیر ورزسیل محصول بسیار مناسبی برای تعمیر ایزوگام و آب بندی نواحی مورد نیاز برای ترمیم است.

+ حداقل 10 سال سابقه اجرایی در زمینه عایقهای رطوبتی یا ایزوگام
+ توانایی فروش حداقل 30،000 مترمربع عایق رطوبتی ورزیران در سال
+ دارا بودن محل ثابت کسب و کار
+ تکمیل فرم تفاهم نامه عاملیت فروش عایقهای رطوبتی

عایق رطوبتی پیش ساخته ورزیران با نام تجاری ورزفلکس® با استفاده از قیر اصلاح شده با پلیمر SBS (بهترین اصلاح‌کننده قیر در دنیا) و لایی پلی استر 230 گرمی وارداتی تولید می‌گردد. توضیح این که امکان تولید پلیمر SBS در ایران وجود ندارد و صد در صد وارداتی است. ترکیب قیر اصلاح شده با پلیمر SBS و لایی پلی استر باعث مقاومت بیشتر در برابر پارگی و سوراخ شدگی می‌شود که به واسطۀ پلیمر SBS موجود در آن دارای خاصیت خودترمیمی سطحی است که آن را به صورت کامل از ایزوگام و عایق‌های رطوبتی دیگر در بازار متمایز می‌کند، از سایر ویژگی‌‌های این عایق می‌توان به توانایی تحمل برودت و انعطاف‌پذیری بسیار عالی در سرما، خواص مکانیکی و مقاومت کششی قابل توجه و چسبندگی عالی به انواع مصالح ساختمانی اشاره کرد. از این رو تفاوت کیفی این محصول نسبت به ایزوگام های ارزان قیمت بازار بسیار بیشتر است.

ضخامت عایق رطوبتی ورزفلکس® ورزیران 2/0 ± 4 میلی‌متر است که بهترین گزینه جهت ایزولاسیون سازه‌های حساس و با اهمیت به شمار می‌رود؛ ولی در بیشتر ایزوگام‌های بازار، ضخامت 3 الی 2/3 میلی‌متر می‌باشد.

سطح موردنظر جهت عایق‌کاری باید صاف بوده و پیوستگی لایه رویی با بدنه یا لایه‌های زیرین به خوبی برقرار باشد. توجه شود که قبل از پرایمرزنی و آغاز عملیات عایق‌کاری لزوماً باید سطح کار تمیز، خشک و عاری از هر گونه گرد و غبار و رطوبت باشد. در نهایت با عملیات پرایمرزنی، سطح کار آمادۀ عایق‌کاری خواهد شد.

پرایمر عایق‌کاری ورزیران جهت آماده‌سازی سطح زیر کار استفاده می‌گردد و موجب جذب غبار سطح و آماده‌سازی سطوحی نظیر بتن، آهن و سایر سطوحی که جهت نصب عایق تعیین شده‌اند به منظور بهتر چسبیدن عایق خواهد شد.

عایق رطوبتی ورزفلکس® ورزیران در مقابل سرما تا 25- درجه سانتی‌گراد انعطاف داشته پس دمای محیط ایران هیچ تأثیری بر روی عایق رطوبتی ورزفلکس® ندارد و در برابر گرما تا 110 درجه سانتی‌گراد پایداری دارد که از میزان استاندارد ایران برای ایزوگامهای موجود در بازار نیز بالاتر است.

بله در ایزولاسیون سازه‌های بسیار حساس از جمله میدان آزادی و پروژه ایران مال و … عایق رطوبتی ورزیران به صورت دو و سه لایه اجرا شده است.

میزان همپوشانی لایه‌های عایق در مکان‌های بدون عوارض و مسطح 10 سانتی‌متر و در آبراهه‌ها و گوشه‌های و عوارض موجود جهت اطمینان از آب‌بندی کامل، بیشتر و متناسب با شرایط آن محدوده می‌باشد و محدودیتی ندارد.

عایق رطوبتی ورزفلکس® ورزیران به این علت که با استفاده از قیر اصلاح شده با پلیمر SBS و لایه تقویت‌کننده پلی استر تولید می‌شود، اجرای آن با ایزوگام‌های موجود در بازار کاملاً متفاوت است، به همین منظور در صورتی که توسط اکیپ اجرایی مورد تأیید شرکت ورزیران نصب و اجرا گردد دارای ده سال بیمه پاسارگاد و ضمانت‌نامه کتبی (گارانتی) بیست ساله شرکت ورزیران می‌باشد.

error: Content is protected !!